Następny rok, rokiem linuxa

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/menu.inc).

Czy rzeczywiście każdy coś potrafi? Czy jest to realne do osiągnięcia? A czy Ty znasz swoje zdolności czy jeszcze ich nie odkryłeś?

Na całym świecie, w każdym miejscu na ziemi, w każdym czasie, pod każdą szerokością geograficzną, żyje on – człowiek, który zna się na określonych rzeczach. Czy mowa jest o wielkim mieście czy raczej o małej wiosce, zawsze jest się taki człowiek.
To człowiek posiadający swoją specjalność, potrafiący dzięki temu pomóc wielu osobom w kłopotach codzienności. Jesteśmy w stanie powiedzieć, że każdy coś potrafi, lecz to nieprawda, bo nawet być może tak jest, ale jeszcze wielu ludzi tego w sobie nie odkryło.

szkielet
Author: Javi
Source: http://www.flickr.com
Skoro każdy coś umie to niekiedy musi ostro się namęczyć, ażeby w końcu to w sobie znaleźć. A nie jest to taka łatwa sprawa, ponieważ nasze talenty, nasze zdolności siedzą gdzieś głęboko w nas i nie chcą za bardzo się ruszyć, by pokazać na co nas stać. To podobnie, jak chcesz coś odnaleźć, jakiś kryształ czy inny materiał szlachetny, trzeba się trochę postarać, aby go wydobyć. Dokładnie o tym wiedzą archeolodzy.

Ich praca jest żmudna właśnie dlatego, że poszukują oni rzeczy niezwykłej. Zresztą, jak chcesz osiągnąć szczyt nie starczy jedynie robić dwa kroki, by tam się znaleźć, to cała uciążliwa wyprawa. Podobnie jak się mówi często, że szczęściu musimy pomóc, tak samo właśnie jesteśmy w stanie powiedzieć o odkrywaniu w sobie zdolności. Co z tego, że szczęście może być blisko nas, szczęściu trzeba dopomóc. Identycznie możemy powiedzieć o talencie. Jeśli ktoś jest w młodym wieku i interesuje się rzadkimi terminami potrafi bezbłędnie powiedzieć coś o stycznikach, wie co to stycznik id czy przekaźnik czasowy, to bardzo obiecujące, ale aby rozwijał te swoje
praca
Author: nic519
Source: http://www.flickr.com
umiejętności i kształcił się w dalszym ciągu, potrzeba wiele pracy. Styczniki przedstawione na:
Być może w takim momencie odkryje w sobie ten talent, który jest umiejscowiony gdzieś głęboko i ujawnia się takimi rozbłyskami. Jak możemy o kimś powiedzieć, iż jest sprawnym rzemieślnikiem, to przy większym nakładzie pracy, z takiego rzemieślnika być może stanie się on autentycznym mistrzem, w tym co go pasjonuje. Być może. Być może też jakiś talent jest w każdym z nas, musimy go tylko poszukać, spokojnie zastanowić się nad tym, co lubimy, w czym jesteśmy dobrzy, co sprawia nam przyjemność, to najlepszy sposób, żeby odnaleźć realny sens swojego miejsca na ziemi.