Następny rok, rokiem linuxa

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/menu.inc).

W całej Polsce pracuje wielu tłumaczy

Większość populacji pragnie swobodnej pracy w domu. Zastanawiają się, jak to dobrze być tak zatrudnionym, jakie to przyjemne szczególnie zimową porą, gdy nie musimy wychodzić na dwór, gdzie zimno, a do tego pada śnieg, nie trzeba skrobać zamrożonych szyb w samochodzie, przedzierać się przez zatłoczone, zakorkowane miasto, a w zamian mamy możliwość dłużej pospać, a później pracować nawet w piżamie. Ta idealna wizja nie jest realna w każdym zawodzie. Przykładowo, kierowca busa musi, choćby bardzo pragnął pozostać w domu, stawić się do pracy. Są jednakże zawody, które bez problemu możemy wykonywać w domu? Które to?
tłumaczenia
Author: U.S. Embassy Tel Aviv
Source: http://www.flickr.com
Copywriter. Co prawda, wielu copywriterów pracuje w agencji i są zobowiązani pozostać tam bite osiem godzin, to jednak duża ich część ma możliwość zatrudnienia zdalnego. To bardziej zrozumiałe, bo copywriter to człowiek kreatywny, który nie wykonuje pracy, przykładowo, urzędowej, polegającej na tym, iż od ósmej do szesnastej wypełni kilkanaście dokumentów, zrobi ileś tam telefonów i rozliczy pięć delegacji.

Copywriter myśląc kreatywnie i oryginalnie nie może być ograniczony czasem. Najbardziej efektywni, najbardziej nieszablonowo myślący copywriterzy pracują w nocy lub wieczorem. Dlaczego tak jest? Nie wiadomo, może chodzi o spokój twórczy, kiedy za oknem spokój, a może tacy copywriterzy po prostu lubią dobrze pospać…
Grafik komputerowy. To również nie powinno dziwić.

Zainteresował Cię ten wątek? Zatem najedź na link do serwisu sesja w plenerze wrocław i rozkoszuj się następnymi tekstami. W razie pewnych wątpliwości - zwróć się do nas.

Grafik, podobnie, jak copywriter to kreatywna maszyna, którą bardzo trudno wtłoczyć w ramy określonych godzin pracy. Pisanie i malowanie bowiem ma w sobie więcej artystycznej ekspresji niż stabilnej ciągłości. Zresztą, zapytaj ludzi, którzy tak pracują.

tłumacz
Author: tomek.mazur
Source: http://www.flickr.com
Najczęściej ich praca nie polega na współpracy z tymi samymi klientami (choć posiadać stałe zlecenia, którzy zapewniają stałą miesięczną pensję, to największy skarb), lecz częściej jest tak, iż klienci są różni, na przykład zgłaszając się z jakimś zleceniem na 3 miesiące, które całkowicie zajmuje. Następnie zaś przychodzi miesiąc posuchy, po kolejnych kilku miesiącach zaś znów jest duże zlecenie, i tak dalej.

Tłumacz. Nieważne z jakich miejsc naszego kraju pochodzą nasi rodzimi tłumacze. W całym kraju pracuje ich bardzo dużo, większość zdalnie, w każdym miejscu naszego kraju. Tłumacze przysięgli są ze Śląska i z Mazowsza, Podkarpacia i Suwalszczyzny, a wszyscy są w stanie wykonywać swoją pracę w domu (tłumacz przysięgły języka angielskiego Zenon Styczyrz). To też praca kreatywna, ale także w dużym stopniu metodyczna. Dla cierpliwych i wytrwałych.