Następny rok, rokiem linuxa

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/menu.inc).

Wyposażenie mieszkania – które style są współcześnie najczęściej wybierane przez Polaków?

Urządzając własne mieszkanie kategoryczna większość osób decyduje się współcześnie na określoną stylistykę. Rzecz jasna, skompilowanie kilku różnych stylów może dać naprawdę interesujący wynik, trzeba jednak pamiętać, że w takiej sytuacji naprawdę trudno osiągnąć harmonię. Jakie style w takim razie charakteryzują się dziś największym zainteresowaniem?
Sporo osób woli styl nowoczesny. Charakteryzuje się on prostymi formami, brakiem zbyt wielu ozdobników i soczystymi wyraźnymi kolorami. Część osób decyduje się w takim przypadku na wybieranie mebli w kontrastowych barwach, między innymi białej i czerwonej albo białej oraz czarnej. Meble w stylu nowoczesnym są dziś powszechnie proponowane na rynku, tym samym na pewno nie będzie się miało dużych problemów z wybraniem odpowiednich artykułów - zobaczłazienka
Author: Magnus Hagdorn
Source: http://www.flickr.com
Poza stylem nowoczesnym dużą popularnością cechuje się styl skandynawski, prosty, nawiązujący do natury. Rządzą w nim meble wyprodukowane z naturalnego drewna, które są dosyć trwałe, a jednocześnie znakomicie się prezentują. Styl skandynawski preferuje jasne barwy, szczególnie biały. Znakomicie sprawdzają się także różne odcienie szarego. Bardzo interesującym rozwiązaniem są białe meble do łazienki. Dlaczego? Przede wszystkim ze względu na fakt, że polskie łazienki niekiedy mają rzeczywiście niewielkie rozmiary.kliknij w źródło bluzy z własnym nadrukiem bluzy z własnym nadrukiemWykorzystanie ciemnych kolorów mogłoby je zbyt bardzo optycznie zmniejszać, co nie jest korzystnym rozwiązaniem. Z tego powodu, o wiele lepiej sprawdzają się jasne barwy. Styl skandynawski jest lubiany też z jeszcze jednego powodu – urządzenie mieszkania w tej stylistyce jest najczęściej naprawdę tanie. Mekką wszystkich miłośników podobnych rozwiązań będzie więc oczywiście duży sklep z meblami i dodatkami, który proponuje szeroki asortyment produktów w konkurencyjnych cenach. Kolor biały jest typowy również dla stylu prowansalskiego, nawiązującego do stylistyki francuskich domów wiejskich oraz stylu shabby chic, co w tłumaczeniu na język polski oznacza „stary szyk”.

Wiele osób decyduje się też na styl francuski, który jest dość bogaty i lubuje się w wystawnych, bogato zdobionych meblach oraz dekoracjach. Podsumowując - szeroki wybór stylów sprawia, że każda osoba będzie w stanie wybrać rozwiązanie dla siebie.