Następny rok, rokiem linuxa

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/menu.inc).

W jaki sposób bawić się na konsolach za względnie niewielkie pieniądze?

Konsole są niewątpliwie fantastycznymi urządzeniami - jednakowoż są również stosunkowo drogie. Statystycznego mieszkańca Polski ogólnie nie stać na choćby najnowszą Playstation. Oczywiście wzrasta ilość osób, które sądzą, iż konsola to żaden koszt, ale niestety należą do mniejszości. Zatem jak radzić sobie finansowo z zakupem konsoli, ale również gier? Na całe szczęście znajdzie się sporo ciekawych rozwiązań. Zatem nie pozostaje chyba nic innego jak zapoznać się z tym tekstem: nieco objaśni zainteresowanym konsolami.

zestaw do konsoli Playstation 4
Author: Airwolfhound - Over 1 million views, thanks :-)
Source: http://www.flickr.com
Niewątpliwie istotne jest to, aby nie sądzić, iż czymś niewskazanym są takie używane konsole. Jeśli kogoś nie stać na nowy sprzęt, niby dlaczego nie byłoby znakomitym rozwiązaniem to by najzwyczajniej kupić używany sprzęt? Szczególnie, że nierzadko chociażby używana playstation network cechuje się świetnym standardem (więcej - ). Nigdy nie należy sądzić, iż używana konsola we wszystkich przypadkach jest zbytnio zużyta. Często można natrafić na świetne okazje, zwłaszcza wtedy, gdy wchodzą do obiegu nowe sprzęty.

Zatem gracz z ogromną chęcią sprzeda swoją konsolę, ponieważ jest już ona akurat dla niego w zupełności zbędna. W zasadzie nasze aukcje (więcej tutaj:platformy zakupowe firm) internetowe są wprost pełne wszelkiego rodzaju ofert dotyczących sprzedaży konsoli. No i z grami jest podobnie. To pokazuje, że choćby gta v, a więc niekwestionowany hit, zainteresowani mogą kupić za często mało wygórowane pieniądze (poznaj recenzja Grand Theft Auto 5 w Pssite.com). No i o to chodzi!

Grand Theft Auto 5
Author: Imperial94
Source: http://www.flickr.com
Trzeba również tak jakby przypomnieć, że nigdy czymś w porządku nie jest to by myśleć, iż za długie siedzenie przed konsolą jest OK. Fakty są takie, że zasadniczo spokojnie można radzić sobie z ustaleniem harmonogramu. Najważniejsze jest to by nie przesadzać, ponieważ później będą spore kłopoty. Sporo się w ostatnich latach mówi na temat uzależnienia od grania na komputerze. Jednakże nie dotyczy to wyłącznie komputerów... A więc w jednym zdaniu podsumowując temat konsoli: świetna rozrywka, która nigdy nie musi od razu oznaczać wygórowanych wydatków!