Następny rok, rokiem linuxa

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/menu.inc).

Chcesz zarabiać więcej pieniędzy? Zdecydowanie powinieneś nieco zainwestować w siebie i brać udział w kursach zawodowych

Nie da się zaprzeczyć, że w współczesnych czasach potrzebne jest ciągłe podnoszenie swoich umiejętności zawodowych. Właściwie każdy z nas zdaje sobie znakomicie sprawę z tego, jak duża jest konkurencja na rynku pracy - zdobycie nieźle płatnej pracy niewątpliwie jest już dość wielkim osiągnięciem, jednakże w żadnym wypadku nie wolno tracić czujności.


Kobieta
Author: Rose Physical Therapy Group
Source: http://www.flickr.com
Jeśli nie będziesz podnosił swoich kwalifikacji zawodowych, wtedy może okazać się, że pewnego razu zostaniesz zastąpiony przez pracownika, który daje z siebie więcej. Co zatem trzeba robić, aby w oczach pracodawcy ciągle być wartościowym i przydatnym pracownikiem? Między innymi dobrą drogą do osiągnięcia takiego celu będzie polepszanie swoich kwalifikacji zawodowych. Można to zrobić na różnego rodzaju kursach, których dla konkretnych grup zawodowych organizowana jest cała masa.

Jeżeli chcesz sprawdzić, czy dla Twojej grupy zawodowej również organizowane są jakieś szkolenia, wówczas przede wszystkim powinieneś szukać ich w internecie. Tam zdecydowanie znajdziesz najwięcej informacji na ten temat, które na dodatek będą najbardziej aktualne. Najwięcej miejsca najczęściej zajmują programy CAD-owskie dla domów (zobacz producent kabli), jednakże jeśli tylko dobrze poszukasz, kategorycznie znajdziesz coś właściwego dla siebie. Być może naukę języków obcych? Jeśli
Nauka
Author: U.S. Naval Forces Central Command/U.S. Fifth Fleet
Source: http://www.flickr.com
masz możliwość brania udziału w takich kursach za darmo, dlaczego nie miałabyś z tego skorzystać i nie rozwijać się? Na takich kursach w dodatku można poznać dużo znakomitych osób. Takie znajomości mogą być nie tylko fantastycznymi znajomościami, ale również szansą na zdobycie innej, lepiej płatnej posady.

W tego typu kursach bez wątpienia powinieneś wziąć udział jeżeli nie masz jeszcze pracy i dopiero jej szukasz. Pamiętaj, że w takich wypadkach bierność jest Twoim największym wrogiem - jeżeli się jej poddasz, Twoje szanse na zdobycie pracy będą mniejsze. Jeśli natomiast chcesz poprawić swoją konkurencyjność na rynku pracy, tego rodzaju kursy niewątpliwie będą do tego świetną okazją. Pracodawcy zawsze doceniają takie osoby, które pokazują, że są w stanie zrobić sporo dla siebie i dla dostania pracy. Nawet zwyczajne darmowe kursy dla elektryków potrafią sprawić, że pracodawca będzie w stosunku do Ciebie o wiele lepiej nastawiony.