Następny rok, rokiem linuxa

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/menu.inc).

Zamierzasz sprzedać smartfon, ale nie idzie ci na aukcjach? Nikt z rodziny nie potrzebuje nowego modelu? Zdecyduj się na

Niemal każda osoba posiada już swój telefon, a najczęściej jest to smartfon. W związku z tym, iż niemal z miesiąca na miesiąc na rynku pojawia się dużo nowości, to coraz większa ilość ludzi pragnie sprzedać stary aparat oraz zakupić coś nowego. Jeżeli znamy znajomych i rodzinę zainteresowanych tego rodzaju transakcją to bardzo dobrze – problem z głowy. Co jednakże w momencie, kiedy nie ma komu sprzedać smartfona? Tu mamy 2 możliwości: portale aukcyjne albp specjalne skupy telefonów, które rozwinięte są głównie w dużych miastach zachodniej Polski. Na przykład typowy skup telefonów wrocław będzie przyjmował niemal każdy model aparatu, ponieważ mają możliwość zaproponowania telefonów sporej grupie osób. Mieszkańcy Wrocławia mają więc łatwe zadanie w sprzedaży swojego nowego, albo starego telefonu.


telefony
Author: Kārlis Dambrāns
Source: http://www.flickr.com
Alternatywą są wszelkiego rodzaju strony z aukcjami. Niestety tutaj musimy poświęcić dużą ilość czasu na spełnienie wielu warunków umowy, wystawieniu aukcji, opisanie produktów, zrobienie fotografii, dalej na kontakt z potencjalnymi kupcami, a dalej trzeba oczekiwać na sprzedanie czasami kilka tygodni, gdyż tyle trwa aukcja (zobacz aukcje elektroniczne) lub po prostu nikt nie będzie zainteresowany ofertą. Cóż – zdarza się i niestety sytuacja ta będzie bardzo często dotykać potencjalnych sprzedawców. Powód jest jeden – w Internecie każdy potencjalny kupiec ma sposobność wnikliwego sprawdzenia cen produktów. Jeśli więc oferujemy zbyt wysoką cenę, to nie sprzedamy smartphone. Tutaj więcej: raiden.net.pl/content/7-skup.


Zupełnie odmienna sytuacja jest w skupach telefonów. Przytaczany wcześniej skup telefonów wrocław będzie przykładowo w stanie zaproponować bardzo korzystną cenę, a przede wszystkim zaoszczędzi nasz jakże wartościowy czas. To tak naprawdę jest nie do przecenienia w szczególności dla osób, które pracują, mają rodziny, a ponadto różne swoje zajęcia. Niestety lecz nie zawsze będą oni mieli możliwość wystawiania produktów na aukcjach oraz nieustannego ich monitorowania. Także jeżeli chcemy sprzedać telefon, warto skorzystać ze skupów i po prostu błyskawicznie dostać gotówkę i skupić się na innych rzeczach lub spędzić czas ze znajomymi.