Następny rok, rokiem linuxa

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/menu.inc).

Podręczne jak również niedrogie komputery, które zajmą niedużo miejsca na biurku

Gdy zastanawiamy się nad idealnym prezentem dla młodej osoby, warto zainteresować się na przykład sprzętem elektronicznym. Taki podarunek na pewno ucieszy młodych użytkowników, jeśli nie wiemy konkretnie co solenizant chce otrzymać. Ostatnio sprzedaż smartfonów, tabletów tudzież laptopów szybko wzrosła. Technika kieruje się cały czas do przodu i wymyślane są coraz nowsze produkty. Oglądając katalogi sklepów internetowych z elektroniką znajdziemy mnóstwo produktów w przeróżnych cenach.


Nettop
Author: 4Press.pl
Source: 4Press.pl
Interesującym rozwiązaniem, które pojawiło się niedawno w sklepach są nettopy. Wprowadzając w wyszukiwarkę hasło "nettopy asus" zobaczymy nieduże urządzenia w postaci podręcznych komputerów - nettopy intel. Zajmują one nie wiele przestrzeni a także zużywają mniej prądu elektrycznego, co jest bardzo ekologiczne. Nettopy Intel, nettopy Zotac bądź innych producentów przeznaczone są do wykonywania podstawowych działań na PC. Ich ceny rozpoczynają się najczęściej od 1000 zł, więc jest to niekiedy tańszy produkt, niż na przykład tak samo podręczne laptopy.

Nettopy możemy wykorzystać w mieszkaniu, gdy nie posiadamy zbyt wielkiego biurka i istotna dla nas będzie jak największa oszczędność miejsca. Taki mały komputer możemy także ustawić w salonie, niektóre z nich posiadają pilot do sterowania, gdy urządzenie podłączymy do ekranu telewizora. Jest to więc doskonały prezent dla osoby, która potrzebuje komputera czasami bądź do podstawowych czynności, jak przeglądanie stron w sieci, zdjęć bądź dokumentów. Wchodząc do sklepu New Balance lub innych znajdujących się w galeriach handlowych możemy spotkać nettopy jako wyposażenie (sprawdź również serwis urządzeń gastronomicznych) kas - polecana www. Wyśmienicie radzą sobie z programami do obsługi klientów, przydatne są również w firmie, gdy chcemy zakupić niedrogi, jednakże funkcjonalny sprzęt dla zatrudnionych.

Szukając nettopów, dobrze jest przedstawić sprzedającemu nasze potrzeby, tak żeby mógł odpowiednio go dopasować. Takie niewielkie i niezbyt drogie urządzenia są świetnym podarunkiem dla młodej osoby tudzież dla kogoś kto dopiero uczy się obsługi komputera.