Telefony dla staruszków

Obsługa dzisiejszego telefonu osobie starszej z reguły sprawia sporo komplikacji.


Niewielkie klawisze nie pasują do nieefektywnych paluszków zaatakowanych reumatyzmem, a miniaturowy wyświetlacz nie pozwala dojrzeć tego, co się na nim odkrywa.


telefon stacjonarny przewodowy
Author: Scott Lewis
Source: http://www.flickr.com


Coraz to w wyższym stopniu nowoczesne konstrukcje są również niezwykle skomplikowane do zrozumienia dla osób, jakie wychowały się w innej erze a także na innych aparatach telefonicznych. W kategorii podarunków dla babci i dziadka markety proponują nam grupę aparatów telefonicznych dla osób starszych, jakie wyróżniają się specjalną konstrukcją a także wielkimi, dostrzegalnymi przyciskami. Proponują na przykład telefon stacjonarny (sprawdź ofertę) przewodowy umyślnie zaprojektowany dla nestora wyekwipowany w donośny dzwonek.


android
Author: Maria Elena
Source: http://www.flickr.com


Proponują też telefon stacjonarny bezprzewodowy dla seniora zaopatrzony w wyświetlacz i przyciski z obrazkami umożliwiające lepiej poznać działanie urządzenia. W zestawie znajduje się również specjalny przycisk SOS, który po wciśnięciu wybiera Automatycznie połączenie ze zdefiniowanymi osobami. Polecamy Państwu również dodatkową przystawkę do telefonu, idealną tak dla nestorów, jak też dla maluchów. Przystawka pozwala na zaprogramowanie paru numerów oraz asygnowanie ich do guzików z fotografiami bliskich, dzięki czemu wybranie właściwego połączenia nie wymaga znajomości numeru.
W sklepach znajdziecie też Państwo bardziej klasyczne telefony dla starszych osób wyróżniające się jedynie większymi klawiszami, lepiej zauważalnymi jak też dostępnymi dla mniej gibkich palców. Specjalny aparat telefoniczny dla nestora jest to znakomity pomysł na prezent dla babuni bądź dziadka.