Obiektyw jako kluczowy fragment każdego aparatu

Jednym z najistotniejszych części aparatu fotograficznego jest obiektyw. Przesądza on w dużym stopniu o jakości fotografii.


Obiektywy sigma a 35 f1.4 dg hsm charakteryzuje się niezrównaną charakterystyką ekspresji, realizuje wygórowane oczekiwania fotografików o inklinacjach twórczych i artystycznych.


Frezarka do glazury GTR 30 CE Professional i stół GTD 1 Professional
Author: Bosch
Source: Bosch


sigma 10-20
Author: David Mellis
Source: http://www.flickr.com


Opracowany z maksymalnym naciskiem na wartości artystyczne, trafi w smaki odbiorców, jacy lubią pomysłowy, intensywny wyraz ponad kompaktową strukturę, bądź wielofunkcyjność - bonusy. Prócz zdjęć krajobrazów, sylwetek, martwej natury i zwykłych migawek z życia, wyśmienicie przydają się one do fotografii, która wyzwala w fotografie wewnętrznego artystę. Zaplanowano go pod kątem wyrafinowanej charakterystyki optycznej i siły wyrazu, dzięki czemu zapewnia wyrazistość artystyczną na najwyższym poziomie. Niezwykle złożony rozkład aż 13 soczewek poręcza niezwykłe rezultaty obrazu z całkowitą ostrością. Ów obiektyw musi się znaleźć w składzie fotograficznym każdego fotografika.


sigma a 35 f1.4 dg hsm
Author: Didriks
Source: http://www.flickr.com


Ekstremalnie szerokokątny obiektyw sigma 10-20 posiada maksymalną liczbę przesłony F3.5 w całym zakresie ogniskowych - http://www.sigma-sklep.pl/sigma-10-20-ex-dc-hsm,36,p.html. Duży kąt daje fotografie w zadziwiającej perspektywie. Maksymalna ilość przesłony sprawia, że obiektyw świetnie przydaje się do zdjęć we wnętrzach i zezwala skoncentrować się na fotografowanym przedmiocie. Cztery soczewki umożliwiają korekcję odkształceń i gwarantują zwartą, delikatną konstrukcję obiektywu.
Wielowarstwowe warstewki antyodblaskowe łagodzą odbicia i obrazy drugoplanowe, gwarantując obraz wysokiej jakości w całym obrębie ogniskowych. Zasłona hamuje zbyteczne światło i łagodzi wewnętrzne refleksy.