Ostatnio miałam okazję zapoznać się z niezbyt popularną firmą Russell Hobbs. Zajmuje się ona sprzedażą drobnych sprzętów AGD. Do produktów tej firmy przekonała mnie koleżanka i szczerze mówiąc nie żałuję.

Od zawsze wiadomo, że w kuchni najprzyjemniej prowadzi się rozmowy. U nas także tak jest. Mimo że włożyliśmy z mężem dużo energii w urządzenie wygodnego i przytulnego salonu, często podejmujemy naszych gości w kuchni. Szczególnie, gdy są to członkowie naszej rodziny lub bliscy przyjaciele.


Czajnik elektryczny Vera, czerwona skóra
Author: Bugatti
Source: www.SmakProstoty.pl
Jako żona zwracam szczególną uwagę, na to by nasza kuchnia była nie tylko przytulna, ale też wygodna. Dlatego, kiedy popsuł nam się czajnik elektryczny nie chciałam kupować kolejnego w zwykłym sklepie. Zależało mi na jakości. Znajoma poleciła mi wtedy Russell Hobbs. Nazwa tej firmy niewiele mi mówiła. Pomyślałam sobie, że bezpieczniej skorzystać z oferty jakiegoś sprawdzonego i bardziej znanego producenta.

Postanowiłam jednak znaleźć więcej informacji na ten temat w sieci. Okazało się, że jest to brytyjska firma, która powstała w 1952r. Niewątpliwie posiada więc duże doświadczenie w produkcji i dystrybucji urządzeń AGD. Gdy jednak zorientowałam się, że w 1955r. Russell Hobbs stworzyła czajnik elektryczny, który był wtedy na rynku całkowitą nowością, postanowiłam przekonać. Produkty znanych producentów - odwiedź witrynę.

Kupiłam czajnik Precision Control, z opcją kontrolowania temperatury wody podczas gotowania. Jestem zachwycona tą funkcją. Mogę właściwie przygotować mężowi jego ulubioną zieloną herbatę. Wystarczy, że wyłączę czajnik w chwili, kiedy na wyświetlaczu LCD zobaczę wartość 60-85 stopni. Czajnik sprawdza się również w momencie parzenia czerwonej herbaty, gorącej czekolady, kawy lub cappuccino. Warto pamiętać, że takie sprzęt dobrze przydaje się także w kuchniach, w których są niewielkie blaty. Zapraszamy na naszą stronę: czajnik elektryczny


czajnik elektryczny
Author: Bugatti
Source: Bugatti
W naszej kuchni czajnik stoi w rogu, przy ścianie i, ze względu na optymalny kształt, nie zbiera na blacie zbyt dużo miejsca. Wręcz przeciwnie, a w dodatku dobrze się prezentuje. W przypadku gotowania, blaty pełnią istotną funkcję, dlatego nie ma sensu stawiać na nich zbyt wiele przedmiotów. Część miejsca trzeba jednak zawsze przeznaczyć na zlewozmywak. I tu niespodzianka! Otóż, po trafionym zakupie czajnika, odważyliśmy się wymienić także kran. Nasza bateria kuchenna od jakiegoś czasu nadawała się wymiany. Nowa bateria kuchenna zrobiona jest przede wszystkim z nierdzewnej stali, a dodatkowo wyposażana jest w przedłużaną rączkę. Dla mnie to spore ułatwienie. Znajomi czasem podpatrują nasze różne oryginalne rozwiązania. Teraz jeszcze chętniej zapraszamy gości na kawę do… kuchni.