Nowinki technologiczne

Na naszej stronie internetowej wyszukasz nowościz dziedziny najnowszych technologii. Wyróżniamy się artykułami bardzo rzetelnymi. Nasi dziennikarze mają długoletnie doświadczenie.
Odtwarzacz Sony WALKMAN® oparty na systemie Android™
Author: Sony
Source: Sony
Specyfikacja telefonu xperia c3 jest już dostępna. Nowy smartfon adresowany jest do osób „selfie”. Jest to smartfon średniej półki. Cechuje się zamieszczonym na froncie aparatem fotograficznym. Posiada wysoką rozdzielczość. Wyposażony został w najlepszej jakości wyświetlacz. Dzięki temu oferowany obraz jest na najlepszym poziomie.

Kluczowym elementem tego smartfona jest czterordzeniowy procesor Snapdragon 400 wystukiwany zegarem 1,2 GHz. Współgra on z 1 GB pamięci RAM oprócz tego z układem graficznym Adreno 305.Użytkownik rozdysponowuje 8 GB przestrzenią dyskową. Nowy smartfon znajduje się w trzech następujących kolorach: białym, czarnym oraz miętowym. Jego wprowadzenie na rynek datuje się na sierpień. Chiny zostaną pierwszym krajem jego dystrybucji. Nie zamieszczono do tego momentu ostatecznych cen smartfona.

najlepszy telefon iPhone 4
Author: Kārlis Dambrāns
Source: http://www.flickr.com
W naszym serwisie internetowym mamy możliwość wyszukać przecieki na temat tlefonu iphone 6. Jest to obecnie najbardziej wyczekiwana premiera tego roku. Informacje zamieszczone w Internecie budzą mnóstwo kontrowersji.

Ten telefon komórkowy ma charakteryzować się procesorem A8 wybijanym zegarem 2,6 GHz a także ekranem Retina Ultra HD. Obudowa ma być odporna na wpływ różnych czynników atmosferycznych. Ponadto dochodzą do tego przeróżne komponenty. Mogą się wydawać niektórym adresatom nawet nieco przesadzone.

Powinniśmy jednak pamiętać fakt, że iphone 6 powinien podtrzymywać renomę serii. Ma obowiązek zasługiwać na miano następcy iPhone 5S. Nowe telefony mają się pojawić na rynku w trzecim kwartale bieżącego roku.