Niejeden fan nowiutkich smartfonów wie zapewne, że jesienią tego roku przypada okrągła rocznica wypuszczenia na sprzedaż amerykańskiego telefonu Apple

Każdy miłośnik produktów spółki Apple śledzi z pewnością nowinki i premiery w/w firmy. Niedawno miała miejsce premiera iPhone 7, a dzisiaj nie mówi się o niczym innym, tylko o kolejnym modelu.


Plotki mówią, że na okrągłą rocznicę amerykańska spółka przygotowała taki boom, że wszyscy oszaleją z zachwytu.
kupić
Author: 4Press.pl
Source: 4Press.pl


Zmiany ponoć mają być tak wielkie, że wbrew ostatnim zwyczajom tej jesieni nie zobaczymy dostępnego upgrade modelu z ubiegłego roku - czyli iPhone Iphone w Idream 7s, ale zupełnie nowiutki model. Ponoć spółka chce nieziemsko zaskoczyć swoich miłośników. Oczywiście nikt nie wie, jakie będą to zmiany i na pewno firma zostawi parę atrakcji aż do ostatniej minuty, ale z przecieków już dziś wiadomo, że będzie to rewolucja. Następny iPhone (sprawdź folia Apple iPhone 7) ponoć ma całkowicie pozbyć się nie tylko bocznych ścianek, ale też dolnej oraz górnej. Zatem przycisk Home zostanie w pełni zintegrowany z ekranem, żeby caluteńka powierzchnia była gładka i jednolita. Podobno również obudowa będzie wykonana ze szkła. Wszystko razem ma sprawić, że design obudowy doprawdy będzie wyróżniać nowy model od poprzednich. Nowy iPhone powinien być cieńszy od swojego poprzednika i zużywać mniej baterii.
To dobra wiadomość dla ludzi, którzy wiecznie zapominają ładowarki i ogólnie nie lubią ładować smartfonu. Mówi się także o tym, że następny model iPhone będzie ładowany bezprzewodowo. Czy pogłoski się sprawdzą? Najbliższy okres to zweryfikuje.