Co to jest czebol, z jakiego państwa się wywodzi i co może produkować?

Czy wiesz, że czebol to określenie postaci południowo-koreańskich konglomeratów? Były one popierane przez wojsko. Jednym z nich jest firma, jaka miała początkowo nazwę Lucky Goldstar.


Przedsiębiorstwo to zostało założone kilkadziesiąt lat temu przez p.
farby
Author: Dekoral


miejsce
Author: KOMUnews
Source: http://www.flickr.com


Koo In-Hwoi. Pierwszym towarem było radio A-501, jakie trafiło do handlu w 1959 roku. 2 lata później w sklepach zjawił się pierwszy automatyczny telefon: GS-1. W kolejnych latach LG wyprodukowało lodówki, telewizor i klimatyzatory czy też pralkę. Aktualnie przedsiębiorstwo działa w branży chemicznej czy telekomunikacyjnej oraz zatrudnia około ćwierć miliona pracowników. Jest też 4-tym pod względem rozmiarów przedsiębiorstwem w Korei Południowej. Produkty tego koncernu są do kupienia w ponad 100 krajach na całym świecie i mogłyby to być m.in. smartfony, zestawy audio (zobacz sklep audio wrocław), suszarki, monitory czy tablety. Inną grupą proponowanych produktów są te, jakie dotyczą klimatyzacji.


Mimo, że produkty tego koncernu są bardzo dużej klasy, są to zaLEDwie mechanizmy oraz potrafią się kiedyś zepsuć. Dlatego też LG zapewnia całkowite wspieranie i serwis wyprodukowanych przez siebie sprzętów. Również w mieszkaniu odbiorcy. Dla osób, jakie chcą ewentualną naprawę przeprowadzić samodzielnie, spółka przygotowała na swej witrynie w internecie poradniki w formie video czy instrukcje obsługi.
Warto jednak wspomnieć, że dziś towary LG są na czołowych miejscach w wielu branżowych testach w odniesieniu do jakości produktów. Znak firmowy spółki zachowany jest w kolorystyce czerwono-szarej. Kolory te nie są wybrane przypadkowo. Są to zastrzeżone kolory, które zawsze występują razem.