Następny rok, rokiem linuxa

Komputery bez tajemnic - tylko u nas.

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).

Sprzęt elektroniczny najwyższej jakości pochodzące od cenionych firm

Laptop z Windows 8
Author: Maurizio Pesce
Source: http://www.flickr.com
Wielu ludzi ma spore problemy, czy kupić tablet czy tradycyjny laptop. Rzecz jasna można zakupić dwa sprzęty, i sporo użytkowników z praktycznych powodów tak robi. Ale można też dokładnie sprecyzować swoje potrzeby i wybrać takie urządzenie, które lepiej będzie spełniać wymagania. Jeśli ktoś dużo pracuje na programach użytkowych pod linuxem albo windowsem, to mocne laptopy będą dla niego zdecydowanie korzystniejszym wyjściem. Natomiast jeżeli ktoś sprzętu używał będzie przeważnie do rozrywki, słuchania muzyki, czy też będą się liczyć niewielkie wymiary, długi czas pracy na akumulatorach i mobilność, to tablet okazać się może lepszym pomysłem.

Jakiej osobie może być przydatny konfigurator komputera oraz co on mógłby posiadać?

konfigurator komputera stacjonarnego
Author: IQ MEDISPA
Source: IQ MEDISPA
Niemalże w każdym domu jest przynajmniej jeden komputer. Jest to niezwykle przydatne, ale również złożone urządzenie. Przy jego kupnie niektórym ludziom przydatna byłaby jakaś pomoc.


Z tego też powodu w sklepach internetowych są czasem specjalistyczne przyrządy, które mają za zadanie pomóc klientom dobrać właściwy hardware.

Opinie Konsumentów o rozmaitych sklepach w Sieci

tablety w sklepie
Author: Microsiervos Geek Crew
Source: http://www.flickr.com
Klienci którzy kupują w sklepach internetowych niezmiernie często objawiają potem swoje opinie na temat tych sklepów. Takie opinie dotyczą nie tylko samego sklepu albo jego oferty, ale również cen, prędkości przesyłek, obsługi Klienta i tak dalej. Dzięki takim opiniom możemy dowiedzieć się w których sklepach należałoby czynić sprawunki, a na jakie sklepy internetowe powinno się uważać.

Co zrobić z zepsutym sprzętem elektrycznym czy elektronicznym

Utylizacja sprzętu elektronicznego
Author: Craig Dietrich
Source: http://www.flickr.com
Na świecie, jak i w naszym kraju z roku na rok kupuje się coraz więcej sprzętów elektrycznych i elektronicznych. Szybki postęp technologiczny powoduje to, iż urządzenia szybko stają się przestarzałe. Laptopy, tablety oraz telefony po kilku sezonach zamieniamy na nowsze, szybsze i bardziej wydajne. Podobnie jest w przypadku małego i dużego AGD. Urządzenia często psują się niedługo po okresie gwarancji. Naprawa pralki albo lodówki może okazać się nieopłacalna i nierzadko najwygodniej jest po prostu zakupić nowy sprzęt. Lecz co zrobić ze starym urządzeniem? Przecież nie możemy wyrzucić go do zwykłego kosza.

Elektronika marki Sony

Notebook VAIO E firmy Sony
Author: Sony
Source: Sony
Sony na rynku elektroniki użytkowej jest znana od wielu lat. Produkuje świetne jakościowo telewizory, sprzęt video i audio, a poza tym tablety, laptopy i telefony komórkowe. Setki tysięcy zadowolonych konsumentów się nie mylą - urządzenia tej firmy to najwyższa jakość i parametry. Sony ma bardzo mocną pozycję w rodzinie dobrych i wydajnych smartfonów.

Potrzebujesz serwera i nie masz pomysłu, jak się za to zabrać? Wybierz vps, to coraz popularniejsze usługi

serwer
Author: EPA Systemy Sp. z o.o.
Source: EPA Systemy Sp. z o.o.
W obecnych czasach wszystko opiera się na pracy internetu i bez niego ciężko wyobrazić sobie działanie na jakiejkolwiek płaszczyźnie życia. Coraz więcej firm uruchamia swoje serwisy internetowe, z możliwości sieci korzystają także różni usługodawcy oraz sprzedawcy. Usługi hostingowe cieszą się coraz większym zainteresowaniem i rozbudowują się tak, że czasami trudno jest wytypować najbardziej dogodną opcję.

Parę refleksji na temat notebooków i komputeryzacji, która pochłania coraz więcej dyscyplin ludzkiego życia

płyta główna komputera
Author: Gareth Halfacree
Source: http://www.flickr.com
Komputery bywają dzisiaj w tak powszechnym użytku, że w każdym mieszkaniu jest przynajmniej jedno takie urządzenie, a niekiedy nawet każdy z domowników ma swoją własną maszynę. Rozwój technologiczny przyczynił się do tego, że nowoczesny komputer przybiera coraz bardziej mikroskopijne rozmiary: jeżeli przed półwiekiem przypominał ogromną szafę na ciuchy, to obecnie bez trudu zmieści się nawet w dziecięcej kieszeni. Pecety, które jeszcze jakąś dekadę temu były ustawiane na biurkach większości uczniów, obecnie bywają zamieniane na podręczne tablety oraz oczywiście posiadają o wiele więcej możliwości niż ich mechatroniczni zwiastuni.

Chcesz kupić sobie upominek? Tutaj dowiesz się, co może ci się przydać

Mała czarna w mistrzowskim wydaniu
Author: Miele
Source: Miele
Każdy od czasu do czasu potrzebuje polepszyć sobie nastrój. Możemy być smutni z powodu złego dnia w pracy, słabszej oceny w szkole, kłopotów ze zdrowiem czy sprzeczek z bliskimi. Niemniej nie można dawać za wygraną, tylko starać się odzyskać humor, by z wysoko podniesioną głową stanąć naprzeciw wszystkim trudnościom. Pomóc w tym może mały zakup, który od razu przywróci uśmiech na naszej twarzy.

Dedykowane oprogramowanie a aktualne wymagania przedsiębiorców

oprogramowanie w biurze
Author: Lea Latumahina
Source: http://www.flickr.com
Programy w zakresie CRM są obecnie niesamowicie funkcjonalnymi rozwiązaniami. Znakomite oferty pojawiają się bardzo systematycznie, ponieważ jest na to dziś znaczne zapotrzebowanie. Nowoczesne systemy są dopracowywane przez specjalistów z ogromnym doświadczeniem. Do dyspozycji są nowoczesne opcje, takie jak między innymi dedykowane oprogramowanie. Atrakcyjne oferty dostosowywane są zgodnie z kryteriami klientów, którzy są osobami wymagającymi.

O czym kategorycznie należy obecnie pamiętać, wybierając najlepszy dla siebie laptop?

laptop
Author: Sergey Galyonkin
Source: http://www.flickr.com
Laptopy są teraz bardzo popularne. Ich sprzedaż ciągle się zwiększa, gdyż dla przeciętnego użytkownika są one naprawdę wygodne. Małe rozmiary sprawiają, że można z nimi podróżować i korzystać z nich w dowolnym miejscu, co jest dziś dla większości osób naprawdę ważne. Oferta laptopów jest dosyć różnorodna, tym samym planując zakup nowego urządzenia, należy być ostrożnym oraz starać się dobrze analizować każdy wybór. Co koniecznie należy mieć na uwadze kupując odpowiedni dla siebie laptop?

Fachowa i sprawna naprawa laptopów - Gdańsk

laptop
Author: Sony
Source: Sony
W dzisiejszych czasach jest bardzo nieocenione dla wszystkich, by w użyciu na co dzień sprzęt komputerowy funkcjonował sprawnie i prawidłowo. Wiadomo jednakże, iż każdy komputer po określonym czasie się niszczy i jego funkcjonowanie często pomału się pogarsza. W wielu przypadkach można źle działający sprzęt naprawić u producenta – niekiedy mimo to po zakończeniu terminu gwarancji okazuje się, że naprawa wyniesie za dużo.

Czym jest kamera termowizyjna Flir, do jakiego celu służy i z jakiego powodu mogłaby nawet ratować życie?

Dyski SSD 470 Series
Author: Samsung
Source: Samsung
Czy też wiesz, którego sprzętu używają strażacy, żeby przetestować, czy gdzieś w zgliszczach spalonego przykładowo na przykład zabytkowego budynku nie pali się jeszcze jakikolwiek żar? Urządzenia tego używa także czasem np. policja przy odszukiwaniu różnych osób.


Tym urządzeniem jest kamera termowizyjna Flir, czyli szczególna kamera, jaka nie rejestruje rzeczywistego obrazu tylko jego odbicie w aspekcie {temperatur|temp.

Outsourcing usług – z jakiego powodu cechuje się obecnie tak dużym zainteresowaniem?

praca informatyków
Author: Sylvain Kalache
Source: http://www.flickr.com
Dzisiejsze społeczeństwo jest często nazywane społeczeństwem usługowym. Z jakiego powodu? Przeważnie ze względu na fakt, że ludzie naprawdę chętnie korzystają z usług, zdejmując ze swoich barków obowiązki, które można przekazać innym osobom i zapłacić im za ich zrealizowanie.

Różne technologie druku 3d pozwalają na realizowanie interesujących wyników finalnych

Model 3D
Author: Philippe Put
Source: http://www.flickr.com
Rozwój nowoczesnych technologii jest aktualnie zauważany faktycznie w każdej sferze życia. Pozwala na wprowadzanie ich zarówno w większych jak i mniejszych przedsiębiorstwach, które dzięki temu uzyskują lepsze wyniki i, co najistotniejsze, są bardziej rozpoznawalne w społeczeństwie. Do najbardziej powszechnych ostatnio świadczeń, wykorzystujących nowatorskie technologie, należy naturalnie druk w formacie 3d.

HIkvision DS-2CD2012-I - czyli, pojedyncza z najlepszych, najtrwalszych a także najtańszych kamer IP na rynku

odkurzacz
Author: Twentyfour Students
Source: http://www.flickr.com
Pragnąłbyś posiadać wspaniałą, lecz adekwatna do Własnych zarobków kamerę IP kompaktową? Zakosztuj markę Hikvision!


Firma Hikvision bywa pojedynczym z największych dostarczycieli usług z dziedziny maszyn powiązanych z monitoringiem wizyjnym.

Gry na PS

PS3
Author: włodi
Source: http://www.flickr.com
Gry na konsole są teraz niezwykle popularne i zyskują coraz to większą popularność wśród osób w każdym wieku. Zakupy gier na konsolę Playstation 4 to jednak rzecz czasem problematyczna, które może pochłonąć multum czasu i cennej energii nie wspominając już o towarzyszącym jej stresie.

Western Digital –perfekcja, wysoka klasa oraz doświadczenie

Dyski Seagate SSD
Author: 4Press.pl
Source: 4Press.pl
Niezwykłym połączeniem niskich kosztów i dużej wydajności stanowi Dysk SEAGATE BARRACUDA. Tym produktem -efektem 30-sto letnich doświadczeń opartych na opiniach użytkowników oraz posiadanej wiedzy konstrunkorskiej mają możliwość poszczycić się konstruktorzy przedsiębiorstwa Seagate.

Co interesującego może zaoferować Bydgoszcz dla poszukujących elektroniki czy upominków

Sweex Dual USB Charger
Author: Sweex
Source: Sweex
W dużych miejscowościach, przykładowo takich jak Bydgoszcz, przeważnie nie powinno być problemów z kupnem większości potrzebnych produktów. Wynika to z faktu, że przy odpowiedniej liczbie mieszkańców opłaca się uruchomić sklep, gdyż będzie odpowiednia liczba kupujących. Zwłaszcza, jeżeli będzie on położony w jakimś centrum handlowym, gdzie cały czas można liczyć na sporą odwiedzalność.

Pages