Następny rok, rokiem linuxa

Komputery bez tajemnic - tylko u nas.

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).

Znaczną zaleta pecetów bez ponoszenia niebagatelnych kosztów.

laptop Apple
Author: Ian Lamont
Source: http://www.flickr.com
Postęp technologii wymusza na nas korzystanie z coraz większej liczby komputerów. Mają one wpływ na nasze życie codzienne. Bez nich nasze działanie pochłaniałoby więcej energii. W zależności od naszych planów, stan komputerów powinien być dopasowany do naszych zasobów ludzkich. Należy pomyśleć też o odpowiednim oprogramowaniu. Bez niego nasze sprzęty będą zbędne. Technologia komputerowa szybko zmienia się w związku z czym należy być stale na bieżąco.

Fachowa i sprawna naprawa laptopów - Gdańsk

laptop
Author: Sony
Source: Sony
W dwudziestym pierwszym wieku jest bardzo istotne dla każdego, by stosowany każdego dnia sprzęt komputerowy funkcjonował sprawnie i odpowiednio. Wiadomo jednakże, iż każdy komputer po pewnym czasie się niszczy i jego działanie nierzadko z czasem się pogarsza. W wielu wypadkach można uszkodzony sprzęt zreperować u producenta – czasem jednak po zakończeniu terminu gwarancji okazuje się, iż naprawa wyniesie zbyt dużo.

Elektronika marki Sony

Notebook VAIO E firmy Sony
Author: Sony
Source: Sony
Sony na rynku elektroniki użytkowej jest znana od dziesięcioleci. Sprzedaje świetne jakościowo telewizory, sprzęt audio i video, a także tablety, laptopy i telefony komórkowe. Miliony zadowolonych odbiorców nie mogą się mylić - produkty tej firmy to najwyższa jakość wykonania. Sony ma dość mocną pozycję w segmencie dobrych i wydajnych smartfonów.

Najbardziej nowoczesna technologia w firmie to gwarancja sukcesu- cloud computing?

cloudia
Source: cloudia.pl
Jak to jest z tymi aktualnymi systemami bezpieczeństwa, a zwłaszcza z coraz bardziej popularnym przetwarzaniem w chmurze, które określamy jako cloud computing. Technologia wydaje się niesamowicie nowoczesna i zaawansowana, lecz jednocześnie nie każdy jest przekonany do tego rozwiązania. Jak to właściwie wygląda?

Co zrobić z zepsutym sprzętem elektrycznym czy elektronicznym

Utylizacja sprzętu elektronicznego
Author: Craig Dietrich
Source: http://www.flickr.com
Na świecie, oraz w Polsce z roku na rok sprzedaje się coraz więcej sprzętów elektrycznych i elektronicznych. Szybki postęp technologiczny pociąga za sobą to, iż urządzenia coraz szybciej stają się przestarzałe. Komputery, tablety i telefony po kilku latach zamieniamy na nowe, mocniejsze i bardziej wydajne. Podobnie jest w przypadku większych sprzętów. Urządzenia zwykle psują się tuż po okresie gwarancji. Naprawa pralki czy lodówki może okazać się nieopłacalna i często najwygodniej jest po prostu kupić nowy sprzęt. Lecz co zrobić ze starym urządzeniem? Przecież nie można wyrzucić go do zwykłego kosza.

Gry na PS

PS3
Author: włodi
Source: http://www.flickr.com
Gry na konsole są teraz nadzwyczaj modne i zyskują coraz to większą popularność wśród osób w każdym wieku. Zakupy gier na konsolę Playstation 4 to jednak kwestia nieco problematyczna, jakie może pochłonąć sporo czasu i bezcennej energii nie wspominając już o towarzyszącym jej stresie.

Co interesującego może zaoferować Bydgoszcz dla poszukujących elektroniki czy upominków

Sweex Dual USB Charger
Author: Sweex
Source: Sweex
W większych miastach, przykładowo takich jak Bydgoszcz, przeważnie nie powinno być problemów z zakupem wielu potrzebnych produktów. Wynika to z faktu, że przy większej ilości mieszkańców może się opłacać uruchomić sklep, ponieważ będzie odpowiednia liczba kupujących. Szczególnie, jeśli jest on położony w jakimś centrum handlowym, gdzie bez przerwy można liczyć na sporą odwiedzalność.

Rozważasz, którą kamerę GoPro wybrać? Dzisiaj opisujemy polecany przez nas model

rakieta nośna
Author: Piotr Drabik
Source: http://www.flickr.com
Nie od wczoraj wiadomo, że kamerka GoPro to rzecz, którą powinien mieć w swoich zbiorach praktycznie każdy. Niezależnie od tego, czy jesteś wielbicielem sportów, pragnącym uwieczniać swoje osiągnięcia, zapalonym fotografem hobbystą czy wiele podróżujesz, niewątpliwie kamerka GoPro będzie dla Ciebie znakomitym rozwiązaniem.

Trzeba wziąć pod uwagę, że każde narzędzie ma swoją określoną terminowość.

dysk SSD marki Samsung
Author: Martin @pokipsie Rechsteiner
Source: http://www.flickr.com
Tak więc jeżeli nasz komputer w pewnej chwili po prostu odmówi posłuszeństwa, to nie możesz się tym za bardzo irytować, tylko natychmiast pomyśleć w jaki sposób go uruchomić. Ważną sprawą jest to, iż nie powinniśmy się zabierać samodzielnie za coś, czego ani trochę nie pojmujemy i na czym się jednak nie znamy.

Sterownik de dietrich dopomoże nam utrzymać optymalną temperaturę

serwer
Author: D-Link
Source: D-Link
Dziś bez komputera trudno byłoby funkcjonować

Komputer kieruje tak różnymi sprzętami, z których na co dzień korzystamy, chociaż niejednokrotnie nie wydajemy sobie z tego sprawy, że tak naprawdę ciężko byłoby dzisiaj bez niego funkcjonować. Dlatego właśnie tak ważne będzie to, aby docenić jego pracę oraz wyszukiwać wszystkie urządzenia, które tu określane okazują się być za najlepsze.

Gry komputerowe – nowa metoda na zabawę

Samsung Smart Hub
Author: Samsung
Source: Samsung
Aktualne czasy to okres ciągłego postępu technologicznego, która pnie się na coraz wyższy poziom, niemal codziennie możemy poczytać o jakiejś nowince, która wychodzi na rynek bądź została wymyślona i rozpoczynają się prace nad jej realizacją. Z uwagi na to, że dostępnych jest coraz więcej sprzętów, których używamy codziennie, aby ułatwić sobie sporo zadań, producenci starają się, by Urządzenia te były coraz lepsze i dysponowały coraz większą ilością funkcji.

Sposób na usunięcie usterki w naszym laptopie

Płyty główne SAPPHIRE Pure Platinum
Author: SAPPHIRE
Source: SAPPHIRE
Niewielu ludzi może wyobrazić sobie współczesną rzeczywistość bez komputerów. Są one używane szeroko tak w domach, jak i w pracy przez spore rzesze ludzi. Kraje wysoko rozwinięte charakteryzują się bardzo zaawansowaną statystyczną umiejętnością obsługi komputera ze znajomością języków programowania włącznie. Już jakiś czas temu urządzenia te stały się stałą częścią ludzkiego życia, a wiek użytkowników jest coraz niższy. Ponadto w niektórych grupach ludzi prawie sto procent ludzi ma swój komputer lub inne urządzenie mobilne. Tego rodzaju grupą są przykładowo studenci, zamieszkujący domy studenckie, którzy w większości przypadków mają laptopy, ze względu na ich większą mobilność.

Serwis laptopów- w jaki sposób to zrobić i gdzie pójść

komputer
Author: Samsung
Source: Samsung
W dzisiejszych czasach nie jesteśmy w stanie wyobrazić sobie świata bez komputerów. Są nam one niezbędne do pracy i stały się one też centrum rozrywki. Tak, więc powinniśmy przyłożyć się do wyboru laptopa. Dobór odpowiedniego laptopa do naszych potrzeb sprawi, że będzie nam się super na nim pracowało. Dlatego już sam dobór laptopa jest bardzo ważny.

Różne technologie druku 3d pozwalają na realizowanie interesujących wyników finalnych

Model 3D
Author: Philippe Put
Source: http://www.flickr.com
Rozkwit nowoczesnych technologii jest dzisiaj widziany w zasadzie w każdej sferze funkcjonowania. Pozwala na implementowanie ich tak samo w nowoczesnych jak i mniejszych przedsiębiorstwach, jakie wskutek tego uzyskują lepsze wyniki i, co najważniejsze, są bardziej rozpoznawalne w otoczeniu. Do najbardziej uniwersalnych ostatnio świadczeń, wykorzystujących innowacyjne technologie, należy rzecz jasna druk w formacie 3d.

Tanie, a dobre. Czy taka zależność w ogóle jest możliwa w świecie nowoczesnych technologii? Kilka słów o serwerach VPS.

vps
Author: Linux Screenshots
Source: http://www.flickr.com
Przy wybieraniu odpowiedniego programu czy sprzętu kieruje nami strach. W głowie powtarzają się zagwozdki o przydatność krańcową towaru, o jego trwałość oraz czy pozwoli nam na konkretnie to, czego wymagamy Ewentualność ta, jawi się co raz, gdy jeden z elementów owiany jest tajemnicą. Zintegrowany system zarządzający serwerem znajduje się najczęściej w konkretnym budynku i nie całkowicie jest wykorzystywany, jeśli klientem jest pojedyncza firma.

Wpływ informatyzacji na rozwój firm

komputery
Author: Blogging Dagger
Source: http://www.flickr.com
Informatyzacja objęła szereg obszarów naszego życia. To znacząca pomoc każdego dnia, łatwość komunikacji (np. za pomocą nowoczesnych telefonów i urządzeń), ale chyba największą rewolucję informatyzacja przyniosła w przedsiębiorstwach. W poniższym tekście poruszymy to zagadnienie. Duże firmy, przykładowo te produkcyjne przez wiele, wiele lat miały problem dobrego zarządzania produkcją. Kilkadziesiąt pracowników w hali produkcyjnej, a także kolejne wspomagające proces produkowania wymagały ciągłego zarządzania.

Jakiej osobie może być przydatny konfigurator komputera oraz co on mógłby posiadać?

konfigurator komputera stacjonarnego
Author: IQ MEDISPA
Source: IQ MEDISPA
Prawie w każdym domu jest przynajmniej jeden komputer. Jest to niezwykle przydatne, ale również złożone urządzenie. Przy jego zakupie niektórym osobom przydatna byłaby jakaś pomoc.


Dlatego też w sklepach internetowych są czasem specjalne przyrządy, które mają na celu pomóc klientom wybrać odpowiedni sprzęt.

O czym wskazane jest w pierwszej kolejności pamiętać, gdy chce się w pełni korzystać z możliwości swojego komputera?

praca na komputerze
Author: sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Użytkowanie komputera nie jest już dziś niczym szczególnym. W wielu rodzinach każdy członek ma prywatny sprzęt, wobec czego zyskał on wymiar osobisty.

Pages