Rozważasz, którą kamerę GoPro wybrać? Dzisiaj opisujemy polecany przez nas model

Nie od dzisiaj wiadomo, że kamerka GoPro to rzecz, którą powinien mieć w swych zbiorach właściwie każdy. Niezależnie od tego, czy jesteś miłośnikiem sportu, pragnącym nagrywać swoje osiągnięcia, zapalonym fotografem hobbystą czy dużo podróżujesz, bez wątpienia kamerka GoPro będzie dla Ciebie fantastycznym rozwiązaniem.
Chociaż kosztuje całkiem dużo, jest to wydatek, którego oczywiście nie będziesz żałował - dzisiaj radzimy, który z modeli aktualnie dostępnych na rynku rekomendujemy dla początkujących, którzy jednak nie chcą zadowalać się najniższą jakością.


GoPro Hero+ LCD


Kamerką, którą szczególnie polecamy, jest aktualnie GoPro Hero+ z wyświetlaczem LCD. Starsze kamery nie miały zupełnie ekranu, co jednak przy dłuższym użytkowaniu jest nieco męczące, dlatego na pewno dobrze zainwestować od początku w wersję z ekranem. Dodatkowo ekran LCD daje praktycznie gwarancję, iż będziesz przez całe lata wszystko porządnie widzieć, bez konieczności dokonywania żadnych zmian w swej kamerce.


rakieta nośna
Author: Piotr Drabik
Source: http://www.flickr.com


Co oprócz LCD?


Wyświetlacz LCD to nie jedyne, co może zaproponować Ci GoPro Hero+ LCD. Jest to oczywiście kamerka wodoodporna, która umożliwia wykonywania fotografii nawet na głębokości czterdzieści metrów! To z pewnością wielkie udogodnienie, gdyż poprzednie modele GoPro nie pozwalały na zanurzanie jej na tak wielką głębokość, co było pewnym problemem szczególnie dla nurków.
Na dodatek GoPro Hero+ LCD można obsługiwać przy pomocy aplikacji, którą bez żadnego problemu ściągniesz na swój telefon! To bez wątpienia ogromne udogodnienie i znacząca zmiana w porównaniu do wcześniejszych wersji kamerki.