Biuro tłumaczeń z siedzibą na Śląsku

Biuro tłumaczeń oferuje szeroki wachlarz usług. Oferta składa się z tłumaczeń pisemnych, tłumaczeń ustnych – symultanicznych i konsekutywnych, tłumaczeń przysięgłych - przeznaczona jest zarówno dla partnerów biznesowych i instytucji jak i dla klientów indywidualnych. Parce nad tłumaczeniem zaczynają się gdy klient przekaże zlecenie oraz tekst tłumaczenia. Nasze usługi tłumaczeń pisemnych przysięgłych mogą odbyć się w dwóch trybach: normalnym oraz ekspresowym.


tłumacze
Author: TED Translators
Source: http://www.flickr.com
Tryb normalny obejmuje do 5 stron dziennie w ciągu dwóch dni roboczych. W trybie ekspresowym realizacja tłumaczenia ma miejsce w tym samym dniu, w którym zostało złożone zamówienie, a tłumaczone jest więcej niż pięć stron dziennie. Jeśli chcesz zapoznać się z pełną oferta kliknij poniższy link: oferta: http://www.drukarnia.navy-blue.pl tłumaczeń.

Grupa języków, którymi się zajmujemy stale się poszerza. Obecnie nasza następna stronaoferta obejmuje zarówno języki pozaeuropejskie jaki i europejskie. Niektóre z nich to na przykład: angielski, niemiecki, albański, bułgarski, estoński, niderlandzki, rumuński, arabski, wietnamski. W ofercie biura Lidaria tłumaczone są również teksty specjalistyczne między innymi z zakresu: ekonomia, rachunkowość, marketing i zarządzanie, farmacja,strony www. Co ważne tłumaczenie specjalistycznych tekstów odbywa się bez dodatkowych opłat.Do zespołu biura tłumaczeń należą wykwalifikowani lingwiści o dużym doświadczeniu zawodowym. Wszyscy nasi tłumacze kierują się dewizą "Optimo modo”, dlatego pomagamy rozwiązywać nawet najbardziej złożone problemy związane z tłumaczeniami. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Za pośrednictwem strony internetowej można wysłać zapytanie o bezpłatną wycenę - http://tlumaczprzysieglyangielskiego.katowice.pl/.