Dlaczego należy nosić swój smartfon czy telefon w etui, kilka porad o tym, jak je najlepiej wybrać.

Wyciągając dopiero co zakupiony smartfon z pudełka chyba każdy jego właściciel będzie się cieszył jego wyglądem. Lecz niejednokrotnie wystarczy kilka razy ponosić go w torebce albo kieszeni, żeby na obudowie zaczęły się pojawiać pierwsze rysy i wygląd zmienił się znacząco.


Kable do komputera
Author: srbichara
Source: http://www.sxc.hu
Dlatego też warto zadbać o to, aby jednak w jakiś sposób chronić swój zakup, a najlepszym sposobem na to są najróżniejsze etui i pokrowce. Najtańsze kupić już można za kilkanaście złotych, może nie będą one jakoś rewelacyjnie wyglądać, ale główną ochronę dadzą. Jeżeli ktoś będzie chciał, to na futerał ZTE (polecamy pokrowiec ZTE Blade A310) Blade A452 LTE może wydać nawet kilkaset złotych, skóra dobrej jakości i logo znanego producenta mogą kosztować i tak dużo. Ale z reguły kilkadziesiąt złotych całkowicie wystarczy, żeby ochrona aparatu była ładna, funkcjonalna i odpowiednio zabezpieczała w czasie codziennego używania.


klienta
Author: mark gallagher
Source: http://www.flickr.com


RozmaITych pokrowców i etui jest obecnie w sklepach naprawdę duży wybór, z tego też powodu przed zakupem warto sprawdzić, jakie są możliwości. Pierwszą rzeczą, na którą trzeba zwrócić uwagę kupując samsung galaxy xcover 3 case, jest to, żeby pasował on do telefonu. Coraz częściej spotyka się pokrowce dedykowane do konkretnego modelu smartfona, ale w dalszym ciągu sporo jest uniwersalnych, które pasują na więcej urządzeń.


Następną sprawą będzie jakość wyprodukowania, a z tą czasami bardzo różnie bywa, zwłaszcza w przypadku najtańszych produktów. Niekiedy warto parę złotych dołożyć złotych i zakupić etui solidne, dobrze wykonane, niż się skusić niską ceną a później narzekać na taki zakup.