Następny rok, rokiem linuxa

Masz problem ze sprzętem - przeczytaj!

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).

Nasze z każdym rokiem nowsze telefony komórkowe potrzebują zabezpieczenia

sprzęt - selfie
Author: wiktor jedrzejczak
Source: http://www.flickr.com
Telefony komórkowe i nawet starsze telefony dotykowe okazują się niestety urządzeniami delikatnymi.


Dotyczy to szczególnie ich najważniejszej części, a więc ekranu. Wyświetlacz bez trudu porysować lub zepsuć.

Jakie są podstawowe rodzaje etui, jak dobrać je odpowiednio do swojego telefonu.

wesele
Author: @sage_solar
Source: http://www.flickr.com
Większość osób, które kupuje nowy aparat telefoniczny chce, żeby służył on jak najdłużej. Lecz nawet jeżeli będzie się o niego dbało, to i tak trudno uniknąć rozmaitych zanieczyszczeń albo rys.

Sprzęt elektroniczny najwyższej jakości pochodzące od cenionych firm

Laptop z Windows 8
Author: Maurizio Pesce
Source: http://www.flickr.com
Wielu ludzi ma spore problemy, czy kupić tablet czy tradycyjny laptop. Rzecz jasna można zakupić dwa sprzęty, i sporo użytkowników z praktycznych powodów tak robi. Ale można też dokładnie sprecyzować swoje potrzeby i wybrać takie urządzenie, które lepiej będzie spełniać wymagania. Jeśli ktoś dużo pracuje na programach użytkowych pod linuxem albo windowsem, to mocne laptopy będą dla niego zdecydowanie korzystniejszym wyjściem. Natomiast jeżeli ktoś sprzętu używał będzie przeważnie do rozrywki, słuchania muzyki, czy też będą się liczyć niewielkie wymiary, długi czas pracy na akumulatorach i mobilność, to tablet okazać się może lepszym pomysłem.

Jakie układy posiadają nowoczesne pralki Gorenje i dlaczego warto sobie taką kiedyś zakupić?

Mysz z serii DIABLO® III
Author: SteelSeries
Source: SteelSeries
Czy wiesz, że sprzedawane obecnie towary Artykułów Gospodarstwa domowego zawierają w sobie więcej sposobów technicznych niż w proponowanych ponadto 15 lat temu samochodach? Wzrost technologiczny, jaki możemy właśnie śledzić w dokładnie dowolnej dziedzinie jest zwyczajnie niesamowity.


Przykładowo takie Gorenje pralki poza oczywistym w wypadku urządzeń zasilanych elektronicznie układem oszczędzania energii elektrycznej, mają także m.in. bardzo wypróbowane grzałki czy bardzo gładkie bębny wytworzone z największej jakości stali.

Jakiej osobie może być przydatny konfigurator komputera oraz co on mógłby posiadać?

konfigurator komputera stacjonarnego
Author: IQ MEDISPA
Source: IQ MEDISPA
Niemalże w każdym domu jest przynajmniej jeden komputer. Jest to niezwykle przydatne, ale również złożone urządzenie. Przy jego kupnie niektórym ludziom przydatna byłaby jakaś pomoc.


Z tego też powodu w sklepach internetowych są czasem specjalistyczne przyrządy, które mają za zadanie pomóc klientom dobrać właściwy hardware.

Karty zbliżeniowe jako karty bezdotykowe, plastikowe przypominające fizycznie kartę płatniczą, z wmontowanym niedużym mikroprocesorem, pamięcią i antenką.

karty zbliżeniowe
Author: Pawel Loj
Source: http://www.flickr.com
Kontrola dostępu to układ polegający na zainstalowaniu pewnych urządzeń lub oprogramowania oraz urzeczywistnianiu procedur organizacyjnych, mających na celu identyfikację podmiotu. Kontrola dostępu znajduje zastosowanie głównie pośród wielkich korporacji, których podwładni pracują w biurowcach i kampusach. Niejednokrotnie układy te stosuje się do zabezpieczenia ppojedynczych lokali, takich jak magazyny czy serwerownie. O popularności tej procedury uwierzytelniania mówi fakt wprowadzenia jej na zabawach masowych, wyciągach narciarskich, a nawet na odpłatnych parkingach. Kontrola dostępu jest to najtańsze rozwiązanie, przy każdych drzwiach zainstalowany jest czytnik – kontroler który jest zaprogramowany do obsługi wprowadzonych kart, czytnik – kontroler nie jest połączony żadną siecią z pozostałymi czytnikami w gmachu lecz działa samodzielnie.

Na co zwrócić uwagę kupując futerał na sprzęt elektroniczny? Co jest najważniejsze?

materiały biurowe
Author: Denise Krebs
Source: http://www.flickr.com
Dobrze jest zatroszczyć się o długą żywotność naszych sprzętów elektronicznych, jak mobilny komputer, telefon, czy tablet. Jak to uczynić? Dobrze jest zaraz na początku zakupić właściwe etui.

Kierunki artystyczne

meble
Author: Goedeker's
Source: http://www.flickr.com
Cudowne, interesujące, jednakże nadzwyczaj wymagające studia, jakie wymagają nie tylko pilności a także odpowiedzialności, ale również ogromnej determinacji.


Znakomicie zdana matura to zdecydowanie za mało.

O jakim prezencie marzy dziś każda nowoczesna kobieta, czyli spis tych najbardziej pożądanych podarunków

electrolux
Author: liketearsintherain's buddy icon
Source: www.flickr.com
Podarunki, jakie otrzymujemy z przeróżnych okazji mają nade wszystko sprawić radość. Aby naprawdę spodobały się ukochanej osobie, a szczególnie kobiecie, muszą zostać odpowiednio dobrane, choć równocześnie możemy także z łatwością wymienić uniwersalne pomysły na upominek.

Który wybrać aparat fotograficzny na urlop?

sigma 18-200
Author: TRANSCEND
Source: TRANSCEND
Aparat cyfrowy na urlop. To prawdopodobnie najczęściej kupowana – oprócz samych ofert wakacyjnych w biurach podróży – rzecz zaraz przed odjazdem na letni odpoczynek.


Jak go wyselekcjonować? Na co zwracać uwagę? Jakiego rodzaju cechy musi mieć idealny, aparat wakacyjny? Jesteś amatorem i zupełnie nie wiesz o co w tej fotografii chodzi? Nie wiesz co to przysłona, ogniskowa? I z tej przyczyny odrzucasz cały rynsztunek, jaki ma coś więcej poza funkcją „portret”, „zdjęcia nocne? Błąd! Kup sprzęt, jaki pozwoli Ci się kształtować, rozmyślać w trakcie pstrykania.

Futerał komórkowy jako ponadczasowy gadżet

Porcelanowy kubek termiczny
Author: Sagaform
Source: Sagaform
Ciężko wyobrazić sobie dzisiejszy świat bez komunikacji na tak rozwiniętym poziomie. Łatwo przyzwyczajamy się do dobrego, zatem powrót to przeszłości byłby pod tym kątem niewyobrażalny.


Dziś sam fakt, że każdy posiada minimum jeden telefon komórkowy z pewnością nikogo już nie dziwi.

Dlaczego należy nosić swój smartfon czy telefon w etui, kilka porad o tym, jak je najlepiej wybrać.

klienta
Author: mark gallagher
Source: http://www.flickr.com
Wyciągając dopiero co zakupiony telefon z pudełka każdy jego właściciel będzie się cieszył jego wyglądem. Lecz niejednokrotnie wystarczy kilka razy ponosić go w torebce albo kieszeni, aby na obudowie zaczęły się pojawiać jakieś rysy i wygląd znacznie się zmienił.

Pages

1 2 3 4 5 6 7 8 9 next › last »