Następny rok, rokiem linuxa

Masz problem ze sprzętem - przeczytaj!

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).

Sposób na usunięcie usterki w naszym laptopie

Płyty główne SAPPHIRE Pure Platinum
Author: SAPPHIRE
Source: SAPPHIRE
Niewielu ludzi jest w stanie wyobrazić sobie współczesną rzeczywistość bez komputerów. Są one stosowane na szeroką skalę zarówno w domach, jak i w pracy przez duże rzesze ludzi. Państwa wysoko rozwinięte charakteryzują się bardzo wysoką średnią umiejętnością posługiwania się komputerem z programowaniem włącznie. Już parę lat temu komputery stały się stałym elementem ludzkiej egzystencji, a wiek użytkowników stale się obniża. Oprócz tego w niektórych kręgach niemal sto procent osób ma swój komputer lub inne urządzenie mobilne. Taką grupą są przykładowo studenci, zamieszkujący domy studenckie, którzy w większości mają laptopy, ze względu na ich większą mobilność.

Wynajem agregatów będzie nam proponowany - Co uczynić gdy zabraknie prąd?

linie energetyczne
Author: Tony Webster
Source: http://www.flickr.com
Czy musimy być przyszykowani na odcięcie prądu? Są rejony, w których prąd zawsze musi być doprowadzany, gdyż nawet niewielka jego przerwa ma możliwość spowodować katastrofalne skutki. Jednak co robić, jeżeli na co dzień niedobór prądu nie jest dla nas kłopotem, lecz z powodu jakiegoś zdarzenia musimy się przed nim dobrze ochronić?

Poszukujesz upominku dla maniaka komputerowego? Zapoznaj się z najlepszymi propozycjami

komputery
Author: Pete
Source: http://www.flickr.com
Szukanie prezentu może przyprawić nas o ból głowy, szczególnie, jeżeli chcielibyśmy zaskoczyć jubilata oraz dać mu naprawdę fajny upominek. Wielu ludzi lubi dawać użyteczne upominki, ponieważ z obrazem czy rzeźbą nie za dużo można zrobić, poza ustawieniem albo powieszeniem ich w ładnym miejscu, rzecz jasna o ile trafi w czyjeś upodobania. Dlatego najlepiej jest zorientować się, jakie pasje ma osoba, jaką chcemy obdarować i w ten sposób szukać dla niej najlepszej niespodzianki. Jeżeli twój solenizant jest maniakiem komputerowym, będziesz mieć naprawdę duży wybór, od pamięci ram Goodram po innego typu gadżety, które za każdym razem się sprawdzą.

Co zrobić, jeżeli własna lodówka przestanie działać?

budynek Living Tomorrow
Author: Firma XELLA Polska Sp. z o.o.
Source: Firma XELLA Polska Sp. z o.o.
W dzisiejszych czasach każdy człowiek ma w lokalu wiele sprzętu ułatwiającego funkcjonowanie. Pralka, odkurzacz, lodówka, lokówka, radio czy ładowarka, to tylko garść najbardziej potrzebnych w domu urządzeń.

Dlaczego należy nosić swój smartfon czy telefon w etui, kilka porad o tym, jak je najlepiej wybrać.

klienta
Author: mark gallagher
Source: http://www.flickr.com
Wyciągając dopiero co kupiony smartfon z pudełka każdy jego właściciel będzie się cieszył jego nowością. Jednak wielokrotnie wystarczy przenieść go parę razy w kieszeni czy torebce z kluczami, aby na obudowie pojawiły się jakieś rysy i wygląd zmienił się znacząco.

Straż pożarna - parę zdań o tym bardzo niebezpiecznym, jednak ważnym zawodzie

monitor połączony z xbox one
Author: Craighton Miller
Source: http://www.flickr.com
Ogień jest tak naprawdę żywiołem, który to jest pod ścisłą kontrolą ludzi - pozbawiony tego nadzoru, z codziennej pomocy człowiekowi ma możliwość stać się kataklizmem, zdolnym pogrzebać dosłownie wszystko na swojej własnej drodze we wręcz rekordowym tempie.

Mały obiektyw o szerokim kącie widzenia

Instalacja elektryczna
Author: Laineema
Source: http://www.flickr.com
Jaki obiektyw dostosować do własnego aparatu fotograficznego?


Poszukując na rynku odpowiedniego obiektu, który będzie zapewne tylko uzupełnieniem do naszego aparatu, mamy duży wybór. Jeśli zamierzamy jednak wybrać obiektyw, jaki okaże się idealnym narzędziem do wykonywania odpowiednich zdjęć, można wybrać coś w lepszej cenie.

Wyważone oświetlenie hali. Korzyści płynące z LED-ów.

oświetlenie
Author: jseliger2
Source: http://www.flickr.com
Dobrze rozświetlona przestrzeń magazynowa, w której robotnicy pracują w systemie zmianowym, to elementarna zasada komfortu. Aby oświetlenie, które musi być mocne i dostosowane do realizowanej pracy, spełniało swoją funkcję, a przy tym było oszczędne, nowatorskie przedsiębiorstwa decydują się na technologię LED.

O jakim prezencie marzy dziś każda nowoczesna kobieta, czyli spis tych najbardziej pożądanych podarunków

electrolux
Author: liketearsintherain's buddy icon
Source: www.flickr.com
Podarki, które otrzymujemy z różnych okazji mają nade wszystko sprawić radość. Aby naprawdę spodobały się najbliższej osobie, a w szczególności kobiecie, powinny zostać dobrze wybrane, chociaż równocześnie możemy także łatwo wyliczyć uniwersalne pomysły na prezent.

Wrocław w ostatnich latach jest dynamicznie rozwijającym się miejscem - warto tam znaleźć pracę oraz kupić mieszkanie

akt - sprzęt
Author: Arkadiusz Sikorski
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli znajdziemy pracę we Wrocławiu albo pochodzimy z tego miasta i poszukujemy idealnego mieszkania, by wraz ze swoją ukochaną rozpocząć dorosłe życie i mieć dzieci, to należy przejrzeć kilka ofert biura Archicom.


Firma Archicom została założona w 1986 roku i po dziś dzień rewelacyjnie działa.

Olimpia Port - a więc, jedna spośród najwspanialszych inwestycji mieszkaniowych firmy typu deweloperskiego Archicom na obszarze Wrocławia

Łódź
Author: Sarota PR
Source: Sarota PR
Co warto wiedzieć o wspomnianej wewnątrz temaciku inwestycji deweloperskiej o nazewnictwie Olimpia Port? Gdybyśmy nagle zapragnęli zakupić w niej mieszkanko, co bylibyśmy zmuszeni wiedzieć na jej temacik? Na jakie ceny za mieszkanko powinniśmy się przygotować, planując w tamtym miejscu meldunek? To wszystko oraz jeszcze więcej nie posiadając najbardziej małego problemiku znajdziesz wewnątrz naszego nowego - świeżutko co napisanego - felietonu!

Automatyzacja testów aplikacji mobilnych jest bardzo korzystna

Japonia
Wykorzystujemy z różnych urządzeń, które oferują nam coraz więcej korzystnych funkcji. Jednakże żeby to wszystko miało szansę prawidłowo funkcjonować, to potrzebne będą przeróżne testy sprawdzające konkretne progRAMy, a to powoduje, że potrzebni okazują się być ludzie, którzy takie testy będą umieli wykonać.


Automatyzacja testów aplikacji mobilnych pozwala zaoszczędzić wiele czasu


Powinniśmy sobie zdawać sprawę z tego, że wszystkie programy, zanim zostaną przekazane do użytku muszą być odpowiednio sprawdzone.

Waga – twój osobisty nieodzowny kompan w kuchni

waga
Source: pixabay.com
Wagi kontrolne są niesłychanie przydatnymi sprzętami. Wydaje się jednak, że dzisiaj są coraz mniej popularne i używane. Szkoda, ponieważ zwykła konieczność ważenia składników sprawiła, żetechnika rozwinęła się również i na tej płaszczyźnie, oferując nam teraz wspaniałe wagi domowe,ulepszoneprzeróżnymi przydatnymi opcjami.

Wystarczy tylko wpisać ranking drukarek

Powinniśmy ciągle mieć czas na przejrzenie opinii
Im więcej ocen przejrzymy o jakiś przedmiocie, tym znaczniejsza będzie szansa, że będzie on wypełniał wszelkie nasze oczekiwania. Z tego powodu tak ważne okazuje się być to, żeby poświęcić kilka chwil na zapoznanie się z rezultatami takiego rankingu, ponieważ tylko wówczas będziemy posiadali gwarancję, że sprawdziliśmy również najmniejszy szczegół oraz że zdecydowaliśmy się, na wręcz wspaniały produkt. Przez to właśnie warto także szukać aktualnych rankingów, żeby nie przegapić opinii, o tych właśnie ukazujących się produktach.

Niebawem święta - czyli idziemy na zakupy w Krakowie

przeglądanie Internetu
Author: Highways Agency
Source: http://www.flickr.com
Okres mikołajkowy wiąże się ze zwiększoną konsumpcją i kupowaniem prezentów. Nic dziwnego – mamy mikołajki i święta – okazje do podarunków są więc oczywiste. Za podarunkami ciągnie się oczywiście kwestia finansowa.

Pages

1 2 3 4 5 6 7 8 9 next › last »