Następny rok, rokiem linuxa

Masz problem ze sprzętem - przeczytaj!

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).

Czy interesuje nas testowanie aplikacji android?

testowanie aplikacji android
Source: http://www.flickr.com
Wykorzystujemy z różnych przedmiotów oraz aplikacji, a pragniemy mieć świadomość, że będą one funkcjonowały tak jak powinny. Dlatego właśnie wszystko muszą okazać się być uważnie sprawdzone oraz poddawane właściwym testom.


W jaki sposób przebiega testowanie aplikacji mobilnych?


Powinno się zaznaczyć, że różnorakiego rodzaju programy oraz aplikacje przygotowane na telefony oraz tablety, muszą okazać się być na początku przetestowane, nim trafią do klientów.

Opieka nad niemowlakiem jest bardzo absorbująca, dlatego warto kupić przyrząd, który da nam możliwość słyszeć dziecko z każdego pokoju w mieszkaniu

Wyposażenie
Author: OiMax
Source: http://www.flickr.com/
Słyszy się, że opieka nad maleństwem to zatrudnienie na pełen etat. Należy je przecież często karmić oraz przewijać. Jednak, nawet gdy śpi, należy je doglądać.


Zazwyczaj gdy maluszek śpi, jego mama ma możliwość na kilka chwil także odpocząć lub zająć się kilkoma istotnymi sprawami.

Dlaczego PDF-y stały się ogólnonarodowym standardem do prezentowania rozmaitych dokumentów.

led
Author: Mike Mozart
Source: http://www.flickr.com
Konfigurując komputer trzeba zadbać o kilka istotnych rzeczy. Przede wszystkim trzeba do niego podłączyć wszystkie niezbędne urządzenia peryferyjne, czyli drukarki, myszy czy klawiatury.

Dlaczego wszelakie elektronarzędzia służą pracownikom firm budowlanych przez niemało lat?

Panorama Wrocławia
Author: Maciek Lulko
Source: http://www.flickr.com
Dowolna spółka która zajmuje się remontami, winna mieć jak najlepsze akcesoria tak, aby tworzone poprzez nią prace przebiegały prędko i bezpiecznie. To naturalne i przeto firmy mają na stanie narzędzia, które może najkorzystniejsze cenowo nie są, lecz za to służą im przez wiele lat.


Wszakże wręcz najlepsze narzędzia czasami się uszkadzają.

Wszędzie ta nowoczesność - czemu dobrze jest słuchać literatury podróżniczej i przewodników

książka
Author: Matthew
Source: http://www.flickr.com
W obecnych czasach coraz popularniejsze stają się audioksiążki z rodzaju podróżniczych. Literatura ta w obydwu formach: klasycznej oraz audiobooków jest na czasie. Przyczyną tego faktu jest to, iż literatura podróżnicza i przewodniki audiobooki zabierają nas w świat i miejsca egotyczne, kolorowe co kosztuje nas tyle co bilet do kina!

Najbardziej nowoczesna technologia w firmie to gwarancja sukcesu- cloud computing?

cloudia
Source: cloudia.pl
Jak to jest z tymi aktualnymi systemami bezpieczeństwa, a szczególnie z coraz bardziej znanymi przetwarzaniem w chmurze, tak zwanym cloud computing. Technologia zdaje się niesamowicie nowoczesna i zaawansowana, lecz jednocześnie nie każdy jest przekonany do tego rozwiązania. Jak to właściwie wygląda?

Nowoczesne rozwiązania telekomunikacyjne - co warto o nich wiedzieć?

samochód zaparkowany przy chodniku
Author: Nacho
Source: http://www.flickr.com
Z pewnością nie trzeba nikogo przekonywać, jak ogromny postęp ma miejsce w sferze komunikacji, jak bardzo zmieniło porozumiewanie się na odległość. Dzisiejsze rozwiązania upraszczają nam życie, a poza tym tworzą nowe możliwości.


Kilkanaście lat temu rozmowa telefoniczna była wielkim wydarzeniem.

Dlaczego można w niektórych przypadkach wziąć się za samodzielne naprawianie urządzeń AGD.

samochód
Author: Farrell Small
Source: http://www.flickr.com
Każde domowe urządzenie po jakimś okresie stosowania może ulec awarii. Spiskowe, nie potwierdzone jednak w praktyce teorie spiskowe głoszą, ze firmy projektują specjalnie sprzęt w taki sposób, aby się popsuł niedługo po skończeniu okresu gwarancyjnego.

Wyważone oświetlenie hali. Korzyści płynące z LED-ów.

oświetlenie
Author: jseliger2
Source: http://www.flickr.com
Dobrze oświetlona przestrzeń magazynowa, w jakiej pracownicy pracują przez 24 godziny, to podstawa wygody w pracy. Żeby oświetlenie, jakie powinno być mocne i przystosowane do wykonywanej pracy, pełniło swoją funkcję, a do tego było oszczędne, nowatorskie firmy stawiają na technologię LED.

Co robić, aby być zadowolonym z zakupionego laptopa

Komputery HP Mini
Author: HP
Source: HP
Do tych osób, które bardzo lubią używać laptopy w sumie można napisać tylko jedno: z pewnością ilość tego typu osób bardzo szybko wzrasta. To świetnie, ponieważ gdy na jakiś towar zauważyć można większy popyt, nie powinno za bardzo dziwić, iż nareszcie obniżają się ceny. Wiadomo - pragniemy kupić coś dosyć niedrogiego. Owy tekst pewnie odpowie na wszelkie wątpliwości jakie miewają - i dobrze, niemal wszyscy chcący zakupić notebooka - pierwszy raz lub kolejny, nie robi to różnicy.

O czym wskazane jest w pierwszej kolejności pamiętać, gdy chce się w pełni korzystać z możliwości swojego komputera?

praca na komputerze
Author: sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Używanie komputera nie jest już obecnie niczym szczególnym. W wielu rodzinach każdy członek ma swój sprzęt, wobec czego zyskał on wymiar osobisty.

Naprawianie odkurzacza, przeciwko określenie "w jaki sposób umyć lodówkę" - a więc, czytelniku czy masz możliwość uczynić wszystko sam?

elementy
Author: Peter Linehan
Source: http://www.flickr.com
Nie wiesz jak oraz jak często myje się lodówkę, aby nazbyt szybko nam nie zepsuła się? A być może zepsuł Tobie się odkurzacz i chcesz go sam naprawić, by zaoszczędzić na sprowadzaniu do domu fachowca? Jeśli tak, to idealnie trafiłeś! W naszym nowym tekściku podpowiemy Ci w jaki sposób zająć się lodówką, oraz czy naprawa przez samego siebie odkurzacza może się udać!

Jakiej osobie może być przydatny konfigurator komputera oraz co on mógłby posiadać?

konfigurator komputera stacjonarnego
Author: IQ MEDISPA
Source: IQ MEDISPA
Prawie w każdym domu jest przynajmniej jeden komputer. Jest to niezwykle przydatne, lecz również złożone urządzenie. Przy jego kupnie niektórym ludziom przydatna byłaby jakakolwiek pomoc.


Z tego też powodu w sklepach internetowych są czasem specjalistyczne urządzenia, które mają za zadanie pomóc klientom dobrać odpowiedni hardware.

Działanie komputera i Internetu, czyli nie zawsze jest tak kolorowo jakbyśmy tego sobie życzyli

kasa fiskalna
Teraz naprawdę trudno wyobrazić sobie świat bez komputera oraz Internetu. Chyba każda osoba posiada już komputer we własnym domu. Nie inaczej jest z dostępem do Internetu. W Internecie robimy zakupy, czytamy newsy, kontaktujemy się z bliskimi. Nie w każdym przypadku jednak nasz komputer chodzi tak, jak powinien.

Pages

1 2 3 4 5 6 7 8 9 next › last »