Następny rok, rokiem linuxa

Masz problem ze sprzętem - przeczytaj!

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).

Dlaczego można w niektórych przypadkach wziąć się za samodzielne naprawianie urządzeń AGD.

samochód
Author: Farrell Small
Source: http://www.flickr.com
Każde domowe urządzenie po jakimś okresie użytkowania może się zepsuć. Spiskowe, jednak nie potwierdzone w praktyce teorie głoszą, ze producenci specjalnie projektują sprzęt tak, aby zepsuł się on niedługo po skończeniu gwarancji.

Szkolenia on-line dla pracowników - czy warto korzystać z takiej formy doszkalania pracowników w swej firmie?

filmy korporacyjne
Author: Jeff Wilcox
Source: http://www.flickr.com
Nie od dzisiaj wiadomo, że największym kapitałem praktycznie każdej firmy są pracujący w niej pracownicy. Jednocześnie o kapitał ludzki należy ciągle dbać, więc mądry szef z pewnością nie będzie ciągle zatrudniał nowych ludzi, lecz dbał o pracowników, którzy są wcześniej zatrudnieni w firmie.

Co można uczynić ze starymi sprzętami elektronicznymi? Niezapomnij, aby każdorazowo myśleć o środowisku naturalnym i jego obronie!

Stary komputer
Author: Easterbilby
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach niesamowicie wielką uwagę przywiązuje się przede wszystkim do ekologii. Rozpoczynamy właśnie masową segregację śmieci, coraz częściej także decydujemy się na to, żeby korzystać z toreb wielorazowego użytku. Nie inaczej jest ze sprzętami elektrycznymi - dzisiaj niemal każde dziecko dobrze zdaje sobie sprawę z faktu, że sprzętów elektronicznych nie można wyrzucać byle gdzie, a na pewno nie na tradycyjny śmietnik.

Najlepszy komputer do gier. Na co musimy zwrócić uwagę, jeżeli planujemy zakup sprzętu, na którym możemy zagrać w najbardziej wymagające gry

gra komputerowa
Source: pixabay.com
W obecnych czasach bardzo dużo osób gra w gry komputerowe. Nowe technologie pozwalają na tworzenie coraz bardziej realistycznych gier, które zachwycają fanów takiej rozrywki. Wymagająca grafika oraz złożoność gier sprawia, że potrzebne są nam także coraz lepsze urządzenia. Komputer PC do gier to odmienny rodzaj sprzętu niż urządzenia przeznaczone do przeglądania internetu lub pracy w edytorze tekstu. Gry komputerowe wymagają o wiele więcej od naszego komputera jak również poszczególnych jego podzespołów.

Wideofilmowanie na obszarze miasta Poznań - fachowiec nie tylko przeznaczony na ślub!

klawiatury
Pomieszkujesz na terenie Poznania? Poszukujesz fotografa na jakąś uroczystość? Żadna osoba z rodziny wcale nie pragnie podjąć się tego konkretnego zadania, no a ty sam nie znasz się na tym zajęciu aż tak dobrze, aby to robić? Jeżeli tak, to poproś o pomoc specjalistę położonego najbliżej siebie! Poznań oferuje Tobie dosyć bogaty Wybór fotografów oraz kamerzystów (lub obu jednocześnie), zajmujących się wszelakiego rodzaju tematyką - od wspomnianych ślubów, przez przeróżne imprezy, aż po nagrywanie teledysków!


Wbrew pozorom naszym dzisiejszym tematem nie będą wcale fotografowie, czy kamerzyści, tylko tak zwane wideofilmowanie Poznań jest miastem, które ta konkretną usługę oferuje w dość szerokim zakresie zarówno tematycznym, jak i pod względem osób, które oferują nam swoje własne usługi w tym względzie.

Stworzenie zapasu części zamiennych do sprzętów AGD wydajnym rozwiązaniem na zmniejszenie przyszłościowych kosztów

telefony - obrazeczek
Author: Marcin Polak
Source: http://www.flickr.com
Dowolny człowiek posiada w swoim mieszkaniu dużą ilość przeróżnych urządzeń AGD, która każdego roku się zwiększa.


Kupujemy coraz więcej, jednak sprzęt AGD ma szczególną skłonność do awarii w najmniej odpowiednim momencie.

Elektronika marki Sony

Notebook VAIO E firmy Sony
Author: Sony
Source: Sony
Sony na elektronicznym rynku jest znana od wielu lat. Sprzedaje doskonałej jakości telewizory, sprzęt video i audio, a także laptopy, tablety i komórki. Setki tysięcy zadowolonych odbiorców się nie mylą - produkty tej firmy to wysoka jakość i parametry. Sony ma mocną i stabilną pozycję w rodzinie wydajnych i eleganckich smartfonów.

W trakcie budowy domu słuchaj rad elektryka odnośnie ograniczników przepięć i warystorów

komputer i ulotki na biurku
Author: Menno van der Horst
Source: http://www.flickr.com
Budowa domu dla co poniektórych jest autentyczną frajdą, dla pozostałych na nieszczęście jest bardzo dużym sprawdzianem. Niezależnie do której grupy osób przynależysz będziesz musiał zmierzyć się z tym szkopułem w mniejszym lub większym stopniu.

Jak poradzić sobie z nieoczekiwaną zepsuciem pilota do telewizora?

piloty do tv
Author: Kelly Sikkema
Source: http://www.flickr.com
Nie da się zataić zjawiska, że prawie każdy z nas każdego dnia ogląda telewizje. Jest to w pewnym sensie nasze wirtualne okno na świat, dzięki któremu możemy otrzymywać informacje na temat tego, co w tej chwili dzieje się na różnych kontynentach. Chociaż taki stan rzeczy jeszcze kilkanaście lat temu był zupełnie nie do pomyślenia, to nowoczesny przepływ informacji stoi na niebywale wysokim poziomie. W telewizorze możemy na domiar tego odnaleźć niezmiernie wiele ciekawych programów, jakie będą w stanie porwać nas na długo przed ekran.

Czy właściwie przyszykowana będzie reklama Brzeg ma szansę przedstawić parę pomysłów

Budowa domu wielorodzinnego
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Dobrze przygotowana reklama oraz dostęp klientów do danych usług, to podstawa, jeżeli nie pragniemy skarżyć się na zastoje. Dlatego właśnie trzeba popatrzeć jakie będziemy mieli możliwości, tak by mieć szansę użyć te najlepsze dla siebie.


Strony www Brzeg prezentuje przygotowane na wysokim poziomie


Teraz bardzo istotnym sposobem kontaktu z kontrahentami będą strony internetowe.

W jaki sposób możemy zaoszczędzić na prowadzeniu własnej firmy?

komputery
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Należy wiedzieć, że chociaż prowadzenie swojej firmy z pewnością nie jest proste, to jednakże bardzo często możemy trafić na jakieś oszczędności. Na przykład nie jest powiedziane, że w każdym przypadku powinniśmy zatrudniać we własnej firmie informatyka. Ba, nikt nie powiedział, iż w przypadku jakiejkolwiek awarii będziemy płacić duże pieniądze.

W 2016 roku na rynek trafi nowoczesna kamera firmy GoPro z rewolucyjnymi parametrami.

restauracja
Author: Edsel Little
Source: http://www.flickr.com
Firma GoPro jest niezastąpionym liderem, jeśli idzie o produkcję mobilnych kamerek do rejestrowania najróżniejszych dokonań sportowych. Używają ich profesjonaliści i zwykli amatorzy sportów ekstremalnych.


Najnowsza kamerka marki GoPro 5 Black pojawi się na rynku w ostaniach miesiącach tego roku.

Co to jest ortofotomapa i kto może ją profesjonalnie wykonać?

Głośniki Sweex Arena
Author: Sweex
Source: Sweex
Jeżeli spotkałaś się z takim pojęciem jak mapa fotograficzna, to na pewno pamiętasz, że pojęcie to jest obecnie stosowane głównie w związku z używaniem takiego urządzenia jak bezzałogowy statek powietrzny.


Za jego pomocą wykonywane bywają loty na {wysokości|wys.

Nowoczesne rozwiązania telekomunikacyjne - co warto o nich wiedzieć?

samochód zaparkowany przy chodniku
Author: Nacho
Source: http://www.flickr.com
Na pewno nie trzeba nikogo przekonać, jak ogromny postęp ma miejsce w sferze komunikacji, jak bardzo odmieniło się zdalne prowadzenie rozmów. Współczesne rozwiązania upraszczają nam życie, a oprócz tego tworzą nowe możliwości.


Kilkadziesiąt lat wstecz rozmowa telefoniczna była wielkim wydarzeniem.

Pages

1 2 3 4 5 6 7 8 9 next › last »